search Wiedza współpraca wsparcie od 1907

Innowacja Sp. z o. o. w Nowej Dębie poszukuje kandydata na stanowisko – pracownik administracyjny ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Nowa Dęba

Obowiązki:

- obsługa procesów kadrowo -płacowych, w tym:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy, aneksy, świadectwa pracy, listy płac, zaświadczenia, ewidencja czasu pracy etc.)
  • sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązywania, zmiany warunków i rozwiązywania stosunków pracy
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowanie dokumentów dla pracowników przechodzących na emeryturę, rentę
  • naliczanie i weryfikacja list płac
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.
  • sporządzanie deklaracji, dokumentów zgłoszeniowych oraz prowadzenie rozliczeń z US, ZUS, PPK, GUS i in.
  • obsługa: programu kadrowo-płacowego Optima ERP, Płatnik, PUE ZUS oraz PPK

Wymagania:

  • gotowość do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce
  • znajomość programów: kadrowo-płacowego, Płatnik, PUE ZUS
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, terminowość, dyskrecja
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z PFRON

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz kasy zapomogowo - pożyczkowej
  • pakiet świadczeń socjalnych

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:   innowacja@innowacja.net.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ul. Targowa 3
35-064 Rzeszów

tel. 17 850 00 03
tel. 17 852 51 57
tel. 883-120-800
tel. 512-155-911

biuro@rzeszow.skwp.pl
szkolenia@rzeszow.skwp.pl
ksiegowosc@rzeszow.skwp.pl
faktury@rzeszow.skwp.pl

Millennium S.A. 03 1160 2202 0000 0000 6075 2820